preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Aj tento školský rok reprezentovali našu školu na Filozofickej olympiáde tretiaci a štvrtáci. Opäť potvrdili, že analýza textu, kritické myslenie a vlastné tvorivé písanie im nie je cudzie. Do kvalifikačnej dvadsiatky, z ktorej postupujú dvaja najúspešnejší na medzinárodné kolo - tentokrát do holandského Rotterdamu, sa premysleli aj:

Lucretia Wittnerová (3. C zo 16. miesta),

Erika Zbiňovská (3.B z deleného 10. miesta) a

Samuel Novák (3. D z 1. miesta).

Gratulujeme, ďakujeme a prajeme mnoho invencie v kvalifikačnom kole.

Do finálového kola súťaže Jazyková štafeta 2017 postúpili oba zúčastnené súťažiace tímy:

Kategória NJ A: Tomáš Barica, II.OA

                           Tamara Galová, II.OA

                            Klára Kolenková, II.OA

Kategória NJ B1: Zuzana Balogová, 3.B

                              Karolína Lutterová, 3.B

                              Karina Vaľová, 3.B

Postupujúcim tímom srdečne blahoželáme a držíme palce vo finálovom kole!

Kategória 1A:

  1. miesto: Tamara Galová, II.OA
  2. miesto: Klára Kolenková, II.OA
  3. miesto: Adam Klinka, II.OA 

Kategória 1B:

  1. miesto: Nina Mizeráková, IV.OA
  2. miesto: Terézia Príhodová, IV.OA
  3. miesto: Ema Kucháriková, IV.OA

Kategória 2A:

  1. miesto: Soňa Šitarová, 2.C
  2. miesto: Katarína Skladaná, 1.C
  3. miesto: Anita Brillová, 1.C

Kategória 2B:

  1. miesto: Samuel Ondrija, 3.C
  2. miesto: Filip Kováč, 3.A
  3. miesto: Simona Pániková, 3.B                                                                                                                                          

Srdečne blahoželáme a víťazom držíme palce!

Srdečne blahoželáme Natálii Ivaneckej  / I.OA / k 10. miestu na Majstrovstvách SR žiačok ZŠ a osemročných gymnázii v zrýchlenom šachu.

Výsledky súťaže v anglickom jazyku - Jazyková štafeta 2016 (školské kolo):

1.ročník –

1.miesto – Matej Březina, Matúš Miščík, Dominika Uličná (1.D)

2.-3.miesto – Oliver Lukáč, Martin Ormoš, Katarína Skladaná (1.C)

2.-3.miesto – Martina Kropuchová, Richard Čirč, František Gábor (1.C)

2.ročník –

1.miesto – Zuzana Ondrejová, Adam Plavčan, Ľubomír Pazdič; (2.D)

2.miesto – Adam Marhefka, Tomáš Michalčin, Damián Eliáš (2.A)

3.miesto – Viktória Firmentová, Radovan Fečo, Dominik Barnišin (2.D)

Gratulujeme!

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční v utorok 13.12.2016 počas veľkej prestávky vo vestibule školy.


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana