preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Dňa 19.01.2023 prebehlo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku. Žiaci, ktorí reprezentovali našu školu boli úspešnými riešiteľmi. Tu sú výsledky jednotlivých kategórií

 

kat 1A

Miriam Tobiášová II.OA - 2. miesto 

kat 1B

Jakub Fedorko IV.OA - 5. miesto 

kat 2A

Nina Viničenková V.OA - 2. miesto 

kat 2B

Timothy Ján Fecko IV.C - 1. miesto - postup do krajského kola

kat 2C2

Lucia Bartle IV.B - 3. miesto

Všetkým súťažiacim BLAHOŽELÁME a veľmi pekne ďakujeme za  reprezentáciu školy.

V dňoch 6. - 8.11.2022 sa v zážitkovom centre Aurélium v Bratislave uskutočnilo celoštátne kolo 25. ročníka súťaže Festival vedy a techniky.

Našu školu excelentne zastupoval projekt Laury Kleinovej a Natálie Ivaneckej zo septimy A s názvom Sú bežné kozmetické prípravky atraktívne alebo repelentné pre kliešte?

V náročnej konkurencii si diečatá vybojovali postup na Genius Olympiad (Global Environmental Issues Project Olympiad) v meste Syracuse v štáte New York v Spojených štátoch amerických koncom školského roka. Taktiež získali Cenu dekana Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v kategórii stredných škôl.

Dievčatám srdečne blahoželáme a držíme prsty v USA!

 

kleinova2.jpg

kleinova3.jpg

 

V mesiaci november prebehlo školské kolo súťaže Zenit Grafik. Svoje dizajnérske a grafické zručnosti si testovali Diana Dopiriaková a Michal Repčík z 4.B a Bianka Uhrínová z 4.A.

 

Dievčatá našu školu reprezentovali aj v krajskom kole. V silnej konkurencii sa víťazkou kraja stala Dianapostupuje na celoštátne kolo. Bianka sa umiestnila na krásnom 9. mieste.

Pozrite si výsledky

 

Ďakujeme dievčatá a chlapec za reprezentáciu školy a prajeme veľa kreatívnych úspechov ;)

PK MI

V novembri 2022 sa v historickej budove Parku kultúry a oddychu v Prešove konalo oceňovanie najlepších z najlepších. Podujatie sa konalo pod záštitou primátorky mesta Prešov Ing. A. Turčanovej. V štyroch kategóríách bolo ocenených 13 mladých talentovaných Prešovčanov.

Z našej školy si ocenenie zaslúžili až traja žiaci v dvoch kategóriách:

kategória Svetové jazyky

Marta Balážová (III. A) a Alex Kanderka (kvinta A), obaja za úspechy v olympiáde z francúzskeho jazyka

Technicko - vedomostná kategória

Aneta Štefančínová (kvinta A) za úspechy v prírodovedných súťažiach a olympiádach

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!

talenty.jpg

Aj tento rok sa naši žiaci v novembri úspešne zúčastnili tímovej súťaže Fyzikálny náboj. Súťaž sa konala prezenčnou formou na pôde Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach. V kategórii Juniori školu vzorne reprezentovali Samuel Segľa (II. C), Ján Kolesár (II. B), Alexandra Lichvárová, Tadeáš Pastorek a Ján Kračinovský z II. A.

Ďakujeme za reprezentáciu a blahoželáme k tímovému úspechu:)


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana