preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Krajské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

 

Dňa 01.02.2017 sa uskutočnil 9. ročník KK OSJL.

V kategórii B sa na prvom mieste umiestnila naša žiačka, Kristína Kulbaková (trieda 1.C)

Výherkyni gratulujeme a želáme veľa úspechov v celoslovenskom kole!

 

Víťazstvo na okresnom kole MO Z9

 

V utorok 24.1.2017 sa konalo okresné kolo matematickej olympiády kategórie Z9. Našu školu a seba úspešne reprezentovali štyria žiaci kvarty: Zuzana Badžanová obsadila 8. miesto, Ema Pásztorová 4. miesto, Nina Mizeráková 2. miesto a víťazom sa stal Michal Vorobel.

Všetkým našim reprezentantom k dosiahnutým výsledkom blahoželáme a držíme palce na krajskom kole v marci 2017!

17. januára nás v kvalifikačnej dvadsiatke IPO reprezentovali tretiaci Lucretia Wittnerová (3. C) a Samuel Novák (3. D), ktorý do tohto kola vstupoval z 1. miesta. Kvalifikačné kolo Samuel opustil z 1. miesta, čím si zabezpečil miestenku na medzinárodné kolo v Rotterdame a my mu srdečne ďakujeme a blahoželáme.

Fotografiami sprostredkovanú atmosféru slovenského a kvalifikačného kola si môžete pozrieť tu a tu a videoreportáž s koordinátorom projektu Dr. J. Hrkútom a našim Samuelom tu (4:25 - 8:40).

 

 

 

         Na krajskom kole chemickej olympiády najvyššej kategórie, ktoré sa konalo 26. januára 2017 vo Svite bolo zastúpené aj naše gymnázium. V náročnom súťažení, ktoré trvalo viac ako 6 hodín, získal bronz Peter Michalčin z 3.C, Michal Sončík z 3.A obsadil 5. miesto.

 

Ďakujeme za reprezentáciu školy a blahoželáme!

 

                                                                                                                Jana Kobulská

Výsledky obvodného kola olympiády v nemeckom jazyku

 

V obvodnom kole olympiády v nemeckom jazyku sa naši žiaci umiestnili v okrese Prešov:

Samuel Ondrija, III.C, 2. miesto (kategória 2B)

Katarína Skladaná, I.C, 3. miesto (kategória 2A)

Nina Mizeráková, IV.OA, 3. miesto (kategória 1B)

Úspešne našu školu reprezentovali žiaci:

Filip Kováč, III.A (kat. 2B), Soňa Šitárová, II.C (kat. 2.A), Terézia Príhodová, IV.OA (kat. 1B),

Tamara Galová, Klára Kolenková, II.OA (kat. 1A).

Všetkým srdečne blahoželáme a Samuelovi držíme palce v krajskom kole!


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana