preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Dňa 16.03.2022 sa uskutočnilo online okresné kolo fyzikálnej olympiády kategórie E a F.

V kategórii E našu školu úspešne reprezentovali traja žiaci kvarty A. Obsadili:

Marek Ištok              1. miesto

Dávid Mrúz               3. miesto

Aneta Štefančínová 4. miesto

 

V kategórii F úspešne súťažili dvaja žiaci tercie A. Umiestnili sa:

Marek Jambrich     1. miesto

Richard Prikler       3. miesto

 

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy!

Dňa 6. 4. 2022 sa uskutočnilo krajské kolo Dejepisnej súťaže študentov gymnázií ČR a SR.

Do novembrového finále v Chebe postupujú za každý kraj v ČR tímy z 1. - 3. miesta a za každý kraj SR prvé dva tímy. Finále sa však zúčastňuje aj 16 ďalších tímov, podľa počtu získaných bodov. 

Je pre nás veľkou cťou a radosťou, že medzi kompletnú finálovú skupinu účastníkov sa prebojoval aj náš tím v zložení:

Marta Balážová, Dávid Božík a Filip Cvik

Blahoželáme a vo finále držíme prsty. 

 

Dňa 30.3.2022 sa uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády. Zúčastnili sa ho aj naši žiaci.

Za zmienku stojí, že príman Michal Revickýsúťažil v dvoch kategóriách - P6 a P7. V oboch obsadil 1. miesto s plným počtom bodov za úlohy.Zároveň postupuje na celoslovenské kolo v oboch kategóriách.

BLAHOŽELÁME!

Pytagoriáda - okresné kolo - kategória P6 - 6. ročník a príma:

1. miesto  Michal Revický  24 bodov 
 2.-3.miesto Emma Varjánová 22 bodov
 4. miesto Juraj Ján Dzurišin 21 bodov
 6. miesto Alicia Gállová  20 bodov
 7. miesto Filip Fekete  19 bodov
 8. miesto Romana Orinčáková  18 bodov
 18. miesto Sofia Ňachajová  16 bodov
 22. - 23. miesto Michal Krompaščík  13 bodov
 26. - 28. miesto   Hugo Kováč  12 bodov

 

Pytagoriáda - okresné kolo - kategória P7 - 7. ročník a sekunda:

1. miesto  Michal Revický  25 bodov 
3. - 6.miesto Jozef Juskanič 19 bodov
3. - 6.miesto Oskar Tarbajovský 19 bodov
3. - 6.miesto Richard Lompárt 15 bodov
14. miesto Peter Šichula 15 bodov
15. miesto  Ema Vasilišinová 15 bodov
17. miesto Nikola Nemčíková 14 bodov
18. - 19. miesto   Ella Eštóková 14 bodov
18. - 19. miesto Nikola Švecová 14 bodov
20. - 22. miesto Elle Ehlertová 14 bodov
20. - 22. miesto Samuel Šimko 14 bodov
23. - 24. miesto Petra Mrúzová 12 bodov
25. miesto Tatiana Kyseľová 11 bodov

 

Pytagoriáda - okresné kolo - kategória P8 - 8. ročník a tercia:

6.miesto Branislav Rogoň 18 bodov
7.miesto Sebastián Mačura 18 bodov 
8. - 9. miesto Richard Prikler 17 bodov
8. - 9. miesto   Tereza Vojteková 17 bodov 

 

Tešíme sa z Vašich úspechov a blahoželáme.

Vo štvrtok 10.03.2022 sa uskutočnilo na pôde Prírodovedeckej fakutle UPJŠ v Košiciach krajské kolo Turnaja mladých fyzikovNašu školu úspešne reprezentovali 6 žiaci: Tamara Kucháriková (sexta A), Alexandra Kačmariková (III. A), Nikola Nižniková (III. A), Lenka Poniková (III. A), Michal Bulla  (III. A) a Martin Kóša (III. A).

V rámci Prešovského samosprávneho kraja získali v tímovom hodnotení 1. miesto (Tamara, Michal a Martin) a 3. miesto (Alexandra, Nikola a Lenka) a postupujú do celoštátneho kola.

V individuálnom poradí získali Martin 1. miesto, Tamara 3. miesto, Alexandra 7. miesto, Lenka 9. miesto, Nikola 11. miesto a Michal 12. miesto.

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

IMG_20220310_153751.jpg

IMG_20220310_152929.jpg

 

IMG_20220310_074920.jpg

Dňa 22. 3. 2022 sa uskutočnilo Krajské kolo Dejepisnej olympiády. Aj tento rok sa konalo on-line formou a aj tento rok sme mali medzi súťažiacimi našich žiakov.

V kategórii C (kvarta) nás ako úspešný riešiteľ reprezentoval Marek Ištok.

V kategórii D (tercia) bol, rovnako, úspešným riešiteľom Jakub Fedoroko.

V kategórii B (s odbornou prácou na zadanú tému) nás reprezentovala Marta Balážová (2. A), ktorá vyhrala kategóriu a postupuje na celoslovenské kolo. Druhým zástupcom v tejto kategórii bol Filip Cvik (3. C), ktorý obsadil 3. miesto.

 

Dňa 6. 4. 2022 sa uskutočnilo aj Krajské kolo Dejepisnej súťaže študentov gymnázií ČR a SR, na ktorom našu školu reprezentovali Marta Balážová (2. A), Dávid BožíkFilip Cvik (obaja 3. C) a ktorí v konkurencii 20 gymnázií Prešovského kraja obsadili vynikajúce 3. miesto.

 

 Všetkým žiakom, ktorí nás reprezentovali v dejepisných súťažiach ĎAKUJEME a želáme množstvo ďalších úspechov.

IMG_20220406_094956.jpg

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana