preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

    V prvej polovici novembra sa konali oblastné kolá súťaže pIšQworky. Naše tímy boli úspešné aj v kategórii ZŠ aj SŠ.

     10.11.2023 v kategórii základných škôl sa na 1. mieste umiestnil náš tím Kapacity z kvarty v zložení Peter Šichula, Samuel Šimko, Tomáš Perečínsky.

     14.11.2023 v kategórii stredných škôl sa na 1. mieste umiestnil náš tím Golden Mars z kvinty v zložení Martin Šimko, Branislav Rogoň, Jakub Ondrija, Jakub Fedorko, Richard Prikler a na 2. mieste náš tím Motorová píla zo septimy v zložení Peter Pribiš, Ľuboš Ivanko, Michal Ivanko, Timotej Matušík, Jakub Makara.

 

(Viac na https://pisqworky.cz/reporty/3144-kapacity-v-presove-dostali-svojmu-menu a https://pisqworky.cz/reporty/3169-presovsky-golden-mars-zaziarili-svojim-pisqworkovym-umenim)

 

Chlapcom k dosiahnutým úspechom blahoželáme, za reprezentáciu ďakujeme a držíme im palce na krajských kolách v Košiciach.

pIsQworky-1-miesto-oblastne-Golden-Mars

 

pIsQworky-2-miesto-oblastne-Motorova-pila

 

pIsQworky-oblastne-ZS

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov