preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

     Dňa 19.10.2023 sa žiaci našej školy zapojili do súťaže Olympiáda o verejnej správe. Cieľom tejto súťaže je zvýšiť povedomie o existencii a prínose územnej samosprávy (miest, obcí a samosprávnych krajov na Slovensku pre spoločnosť), rozšíriť poznatky žiakov o fungovaní štátnej správy a podnietiť záujem o verejné dianie na štátnej, miestnej a regionálnej úrovni.

     Našu školu reprezentoval tím v zložení:

Dávid Ondrija, Oliver Jurík, Lukáš Verčimák, Juraj Polomský (všetci oktáva) a od postupu do krajského kola ich delila len 1 správna odpoveď. Ku krásnemu úspechu – 10. miesto – srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov