preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 05. 12. 2022 sa družstvo chlapcov našej školy zúčastnilo finále okresného kola vo florbale SŠ, kde postúpili po víťazstve zo skupiny.

Po výsledkoch: GJAR – Spojená škola Masarykova Prešov 0:1,GJAR – SŠ Ľ. Podjavorinskej Prešov 2:0, GJAR – SPŠ stavebná Prešov 0:2 obsadili naši chlapci celkové 3. miesto v okrese Prešov v konkurencii 16 stredných škôl.

Za výborné umiestnenie a vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Video

OK florbal ziaci SS 2022


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov