preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Srdečne blahoželáme žiakom, ktorí postúpili do krajského kola EKONOMICKEJ OLYMPIÁDY:

1. Martin Mochňacký - III.A

2. Samuel Hudák - IV.A

3. Sebastián Krištof - IV.B

4. Richard Miščík - VII.OA

5. Paula Gavurová - VII.OA

 

Na krajskom kole (február - marec 2022) prajeme veľa úspechov a ďakujeme za reprezentáciu školy. 

         

 

Fyzikálny Náboj je medzinárodná súťaž v rýchlostnom počítaní fyzikálnych úloh pre päťčlenné tímy stredoškolákov, ktoré reprezentujú svoje školy. Celá súťaž trvá 120 minút, počas ktorých sa tímy snažia vyriešiť čo najviac pripravených úloh.

Dňa 5.11. 2021 na celoštátnej úrovni tím našich žiakov v zložení Paulína Dujavová (IV. B), Matej Korž (oktáva A), Dávid Brodňanský (oktáva A), Matúš Klimko (oktáva A) a Martin Fedorko (IV. A) obsadil zo 40 tímov 14. miesto (76. miesto zo 185 tímov sveta).

Srdečne blahoželáme k úspechu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

Dňa 22.10. 2021 sa uskutočnilo krajské kolo súťaže Festival vedy a techniky AMAVET 2021 online formou. Na festivale autori prezentujú svoj výskum formou postera z rôznych oblastí: biológia, chémia, elektrina a mechanika, energia a transport, environmentálne vedy, fyzika a astronómia, geovedy, informatika a počítačové inžinierstvo, matematika, medicína a zdravotníctvo či spoločenské vedy.

Našu školu úspešne reprezentovali viacerí žiaci so zaujímavými projektmi:

  • Marek Ištok (kvarta A): Kyslíkový doping (Chémia)
  • Alexandra Kačmariková a Nina Macejová (III. A): Kvitnúca recyklostrecha (Environmentálne vedy)
  • Radovan Štefančín (sekunda A) a Aneta Štefančínová (kvarta A): Zavlažíme Saharu morskou vodou? (Environmentálne vedy)
  • Iveta Štefančínová (sekunda A) a Aneta Štefančínová (kvarta A): Geochemická analýza solí na dobývacom území Solivar (Geovedy)

V náročnej konkurencii 42 projektov na celoštátne kolo postúpili Alexandra, Nina, Iveta, Radovan a Aneta.

Radovan a Aneta Štefančínovci získali za svoj projekt aj Cenu dekanky Fakulty humanitných a prírodných vied Prešovskej univerzity.

Srdečne blahoželáme!