preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Naša škola sa zapojila do programu Mladí reportéri pre životné prostredie (Young Reporters for the Environment, YRE) – ide o vzdelávací program medzinárodnej Nadácie pre environmentálne vzdelávanie (Foundation for Environmental education - FEE) a je určený mladým ľuďom vo veku 11-25 rokov.

Našou úlohou je vybrať si jednu z ponúkaných environmentálnych tém vo svojom regióne a rozpracovať ju na základe vedeckých prameňov a komunikácie so všetkými dotknutými subjektmi (úrady, firmy, občania atď.). Zistenia a vlastné návrhy riešení prezentovať širokej verejnosti novinárskou formou (fotografia, článok alebo video). Zapojení žiaci majú možnosť absolvovať odborné workshopy a exkurzie. Profesionálnu záštitou nad programom má Slovenský syndikát novinárov.

Bližšie informácie môžete získať: http://www.mladireporteri.sk/o-programe/o-nas alebo u koordinátoriek Zelenej školy.

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov