Aktivity predmetových komisií - marec - apríl 2017
Aktivity predmetových komisií na marec a apríl,
ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho
v školskom roku 2016/2017 po schválení na gremiálke dňa 03. 03. 2017.
Marec 2017
- Jazykový kvet – súťaž v prednese poézie a prózy v cudzom jazyku T: 01. 03. 2017
Z: vyučujúce CJ
- Beseda s p. J. Koudelom z vydavateľstva Absynt – II. A, II. D T: 02. 03. 2017
Z: Mgr. Sabol J.
- Webinár Mám produkt, ale ako ho predať T: 13. 03. 2017
Z: Ing. Bučková D., RNDr. Kredátusová M., PhD.
- Lyžiarsky kurz pre žiakov 1. ročníka – I. C, I. D T: 13. – 17. 03. 2017
Z: Mgr. Tomčák P., Mgr. Pališčák R.
- Mladý džentlmen, mladá dáma – hudobno-tanečné predstavenie – PKO – všetci žiaci okrem 4. ročníka T: 14. 03. 2017
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Tanečno-pohybová výchova pre žiakov 2. ročníka T: 14., 15. 03. 2017
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Výchova k manželstvu a rodičovstvu – prednáška pre žiakov 3. ročníka T: 14., 15. 03. 2017
Z: PaedDr. Dudová Z.
- Okresné kolo Pytagoriáda P6, P7, P8 T: 15. 03. 2017
Z: Mgr. Jašurková J.
- Exkurzia BABADLO – I. OA, II. OA T: 15. 03. 2017
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Peter Black 3 – Anglicko-slovenské divadelné predstavenie – PKO – 1., 2., 3. ročník, kvinta
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ. T: 15. 03. 2017
- Prednáška Poznaj svoju DNA pripravená v spolupráci s PU – II. B, II. D
Z: RNDr. Mergešová T., Mgr. Sopková P. T: 16. 03. 2017
- Exkurzia Okrasa Čadca – II. A, II. C T: 16. 03. 2017
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD., PaedDr. Štefančínová I., Ph.D.
- Prednáška a beseda na tému finančná gramotnosť s pracovníkmi Tatrabanky pre žiakov 3. ročníka
Z: PaedDr. Kušnírová M. T: 16. 03. 2017
- Školské kolo CHO – kat. B T: 17. 03. 2017
Z: vyučujúce chémie
- Krajské kolo matematickej olympiády Z9 T: 21. 03. 2017
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD., Mgr. Jašurková J.
- Čo vieš o hviezdach – astronomická súťaž T: 21. – 23. 03. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I. - Karjské kolo biologickej olympiády T: 22. 03. 2017
Z: Mgr. Kollárová M., RNDr. Mregešová T.
- Deň učiteľov – organizuje ŽŠR T: 28. 03. 2017
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- Finančná olympiáda – II. uzavreté kolo T: do 30. 03. 2017
Z: PaedDr. Kušnírová M.
- International Masterclasses – PU Prešov – analýza reálnych dát z CERNu – III. D
Z: RNDr. Mackovjaková Z., PaedDr. Štefančínová I., Ph.D. T: 31. 03. 2017
- Zážitkové vyučovanie – návšteva Francúzskej aliancie v Košiciach – II. A, II. B
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková J.
- Dni frankofónnej kultúry
Z: Mgr. Bystrianska M., Mgr. Monoková J.
- Výrobňa hostií – exkurzia – príma
Z: Mgr. Papcunová Ľ.
Apríl 2017
- Gateway2maturita – otvorená hodina v spolupráci s McMillan vydavateľstvom
Z: Mgr. Vašková Ľ T: 03. 04. 2017
- IQ olympiáda – školské kolo pre žiakov prímy až kvarty T: 03. – 08. 04. 2017
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Okresné kolo matematickej olympiády Z6, Z7, Z8 T: 04. 04. 2017
Z: Mgr. Jašurková J.
- Speak Out – promo jazykového kempu v rámci hodín AJ T: 04. 04. 2017
Z: vyučujúce AJ
- Celoštátne kolo Fyzikálnej olympiády – kategória A – Žilina T: 06. – 09. 04. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I.
- Náboj – matematická súťaž družstiev T: 07. 04. 2017
Z: PaedDr. Kušnírová M. - Deň narcisov T: 07. 04. 2017
Z: RNDr. Mergešová T. - Jazykový kvet – súťaž v prednese poézie a prózy v cudzom jazyku – krajské finále
Z: vyučujúce CJ T: 07. 04. 2017
- Chemicko-geografická exkurzia do Banskej Štiavnice – I. A a V. OA T: 11. 04. 2017
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD., Mgr. Kazimírová Ľ.
- Krajské kolo matematickej olympiády – kategória B, C T: 11. 04. 2017
Z: PaedDr. Kušnírová M., RNDr. Krajňák M., PhD., RNDr. Kredátusová M., PhD., Jašurková J.
- Celoštátne kolo Turnaja mladých fyzikov - Bratislava T: 18. – 21. 04. 2017
Z: PaedDr. Štefančínová I.
- Raymanov týždeň – netradičný týždeň na GJAR T: 24. – 28. 04. 2017
Z: všetci vyučujúci GJAR
- "Viem, že ..." - odborné prezentácie žiakov 3. ročníka T: 24. – 28. 04. 2017
Z: RNDr. Mackovjaková Z. - Vzťahy: kamarátske, priateľské, partnerské, láska – beseda so žiakmi 2. ročníka v spolupráci CPPPaP T: 24., 25, 28. 04. 2017
Z: RNDr. Mergešová T.
- Girl’s Day – exkurzia v IT firme podľa výberu - výber žiačok 2. ročníka T: 27. 04. 2017
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Školské kolo CHO – kat. C T: 28. 04. 2017
Z: vyučujúce chémie
- Návšteva v Archíve – žiaci 4. ročníka
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- Noc v kostole
Z: Mgr. Gajdoš M.
- Exkurzia Prešovská synagóga – 1. ročník
Z: Mgr. Papcunová Ľ.
- Exkurzia Opálové bane – výber žiakov 3. ročníka T: 11. 04. 2017
Z: PaedDr. Dudová Z.
- Maslenica – predveľkonočné zvyky a obyčaje
Z: PhDr. Mattová I.
- Egghunting – veľkonočné tradície – žiaci prímy
Z: Mgr. Svatová V., Mgr. Vašková M.
Schválené na gremiálke riaditeľkou školy dňa 03. 03. 2017.
Zverejnené na nástenke v zborovni školy dňa 17. 03. 2017.