preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Prešovská univerzita v Prešove

Webové sídlo Prešovskej univerzity v Prešove

 

Bronzová medaila pre Gymnázium Jána Adama Raymana

Dňa 30. novembra 2011 rektor Prešovskej univerzity v Prešove pri príležitosti 50. výročia vzniku udelil Gymnáziu Jána Adama Raymana ikonka 7-ZIP archív bronzovú medailu (jpg, 126.34 KiB), za vynikajúce výsledky vo výchovno-vzdelávacej činnosti a prínos pre rozvoj spolupráce s Prešovskou univerzitou v Prešove.

 

 Štatút "Cvičná škola Prešovskej univerzity v Prešove"

Gymnázium Jána Adama Raymana je držiteľom štatútu "Cvičná škola Prešovskej univerzity v Prešove".

Logo Cvičnej školy Prešovskej univerzity v Prešove

University Dance Center

Tanečná škola University Dance Center po prvýkrát otvára svoje kurzy aj pre stredoškolákov. Ak ťa baví tanec a pohyb ti nie je cudzí, určite si vyberieš zo širokej ponuky tanečných a pohybových kurzov. Prihlásiť sa môžeš na dynamickú BOKWU, kondičný taeo – bo aerobic, kubánsku salsu single, štandardné tance, populárny street dance alebo jogu. Všetky kurzy sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Vďaka profesionálnemu prístupu lektorov si tanec zamiluje aj to najväčšie drevo. U nás je tanec hlavne o zábave! Tak sa poponáhľaj a vyber si svoj tanečný štýl na www.unidc.sk alebo nás sleduj na Facebooku. Počet miest je obmedzený!

Logo University Dance Center

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov